Here is our latest training schedule (Last revised 01/05/2015)

EAM
DIVISION
TRAINING TIME / Pro-Direct Coach
MANAGERS
U4/5 
NSR Sat 09.00
JF Burford (Chair)
Martin Kincaid
Dan Thompson
Matt Bryan
Richard Drewry
U6
NSR Sat 09.00
Enrico Cortinovis
Charlie Holmes
Amrik Bains
Branislaz Ljubomir
Richard Oliver
U7
NSR Sat 09.00
Tom Garrigan
Ben Hart
Neeraj Malhotra
Matt Darby
Philipp Rasi de Mel
Mike Pegler
Laurie Thwaites
U8
Stanstead
NSR Sat 09.00
Ian Tabor
Ian Robinson
Stephen Jarvis
Spencer Humphreys
Olly Moss
Alex Oliver
Chris Coyle
U9 Reds
Blue 
Christ’s Sat 09.00
Rob Sheldon (Secretary)
Craig Read
Pat Bradshaw
Matt Aldis
Neil Rogan
Ulick Tarabanov
U9 Royals 
Yellow
Christ’s Sat 09.00
Paul Fondie 
Yakub Ahmed
Dave Blouddyn
U9 Scarlets
Gold Central
Christ’s Sat 09.00
Michael Steel
Peter Caristino
U10 Royals 
EEL Saturday Lge  
Christ’s Sat 09.00
Pat Venning
Anthony Guiney
James Mayer
U10 Blues 
Group 3
Christ’s Sat 09.00
Warren Woolridge
Kevin Flower

Scott Fielding

(Spon)

U10 Reds
Group 4
Christ’s Sat 09.00
Alan Sharp
Andrew Malone
U10 Scarlets 
Group 6 West
Christ’s Sat 09.00
Kevin Ellis
Phil Kirk
U10 Stripes 
Group 6 West
Christ’s Sat 09.00
Andrew Briggs
Nick Greenspan
U10 others
Brian Grante
Paul Hewitt
Andrew Dowding
U11 Reds
Premier
NSR Sat 11.00
Phil Godwin
Ian Robinson
Raj Rohilla
U11 Blues
Super League
NSR Sat 11.00
Nigel Wallace
Mattew Kolesky
U11 Scarlets 
Div 3
NSR Sat 11.00
Damian Coyle 
Paul Murphy
U11 Royals 
Div 4
NSR Sat 11.00
Graham Halewood
Tony Heard
U12 Royals 
Super League 
NSR Sat 13.00
Gary Marshall (IT & Web)
Charlie Holmes
Matt Bryan
U12 Blues
Div 2
NSR Sat 13.00
Steve Wallace
Nic Jones
U12 Reds
Super League 
NSR Sat 13.00
Mike Watson
Mike Goodall
U12 Scarlets
Div 3
NSR Sat 13.00
Paul Davis 
Ken Quinn
U12 Stripes 
Div 4
NSR Sat 13.00
Graeme Mc Kenzie
Dan Thompson
U12 Others
Neil Hargrove
Darryl Folkes
Max Barford
U13 Reds 
Championship
UoW Tue 18.30 floodlit grass
Alex Duncan (Fixtures Sec)
James Deacon
Dominic Dalli
U13 Blues 
Championship
UoW Tues 18.30 1/3 sand astro
Brian Puffer
Ben Hart
Bob Marassa
U13 Scarlets
Div 2 
UoW Tues 18.30 1/3 sand astro
John Hanrahan
Ian Robinson
Terry Goodson
U13 Royals 
Div 3
UoW Tues 18.30 1/3 sand astro
Michael Yohannes
Matt Aldis
Steve Garry
U14 Royals 
Div 3
Christ’s Sat 11.00
Jonathan Briggs
Kevin Fowler
Dave Parker
Ray Foulkes
Jubi Evangelista
 U14 Reds 
Super League 
Christ’s Sat 12.00
Mark Fitch
James Deacon
Reuben d’Souza
U15
Div 2
Rocks Lane Wed 19.00  
John Hamilton Hunt
Elliot Taylor
Marco Rossi
U15 Colts 
Div 3
UoW Wed 18.30 floodlit grass
Hywel Davies (H&S)
Matt Aldis
Bob Sime
U16 Colts 
Div 3
UoW Wed 20.00 floodlit grass
Claire Vollum
Simon Stepney
George Parker
U17
Div 3 
UoW Thu 18.30 1/2 sand astro
Dave Jones 

James Deacon 07525

619947

Ian Lovatt
U18
Div 1
UoW Sat 10.30 boat house 
Andy Becker (Comms)
James Deacon
Jeff van de Eems
U18 Hyenas
Div 2
UoW Sat 10.30 boat house 
Vaughan Evans
Mike Currey
Girls U5-U11
NSR Sat 11.00
Jonathan Moore
KPR Adults 
Dave Cree
KPR Veterans 
Mike Thexton