EAM
|
DIVISION
|
TRAINING TIME / Pro-Direct Coach
|
MANAGERS
|
U4/5
|
NSR Sat 09.00
|
JF Burford (Chair)
|
|
Martin Kincaid
|
|||
Dan Thompson
|
|||
Matt Bryan
|
|||
Richard Drewry
|
|||
U6
|
NSR Sat 09.00
|
Enrico Cortinovis
|
|
Charlie Holmes
|
Amrik Bains
|
||
Branislaz Ljubomir
|
|||
Richard Oliver
|
|||
U7
|
NSR Sat 09.00
|
Tom Garrigan
|
|
Ben Hart
|
Neeraj Malhotra
|
||
Matt Darby
|
|||
Philipp Rasi de Mel
|
|||
Mike Pegler
|
|||
Laurie Thwaites
|
|||
U8
|
Stanstead
|
NSR Sat 09.00
|
Ian Tabor
|
Ian Robinson
|
Stephen Jarvis
|
||
Spencer Humphreys
|
Olly Moss
|
||
Alex Oliver
|
|||
Chris Coyle
|
|||
U9 Reds
|
Blue
|
Christ’s Sat 09.00
|
Rob Sheldon (Secretary)
|
Craig Read
|
Pat Bradshaw
|
||
Matt Aldis
|
Neil Rogan
|
||
Ulick Tarabanov
|
|||
U9 Royals
|
Yellow
|
Christ’s Sat 09.00
|
Paul Fondie
|
Yakub Ahmed
|
|||
Dave Blouddyn
|
|||
U9 Scarlets
|
Gold Central
|
Christ’s Sat 09.00
|
Michael Steel
|
Peter Caristino
|
|||
U10 Royals
|
EEL Saturday Lge
|
Christ’s Sat 09.00
|
Pat Venning
|
Anthony Guiney
|
James Mayer
|
||
U10 Blues
|
Group 3
|
Christ’s Sat 09.00
|
Warren Woolridge
|
Kevin Flower
|
Scott Fielding (Spon) |
||
U10 Reds
|
Group 4
|
Christ’s Sat 09.00
|
Alan Sharp
|
Andrew Malone
|
|||
U10 Scarlets
|
Group 6 West
|
Christ’s Sat 09.00
|
Kevin Ellis
|
Phil Kirk
|
|||
U10 Stripes
|
Group 6 West
|
Christ’s Sat 09.00
|
Andrew Briggs
|
Nick Greenspan
|
|||
U10 others
|
Brian Grante
|
||
Paul Hewitt
|
|||
Andrew Dowding
|
|||
U11 Reds
|
Premier
|
NSR Sat 11.00
|
Phil Godwin
|
Ian Robinson
|
Raj Rohilla
|
||
U11 Blues
|
Super League
|
NSR Sat 11.00
|
Nigel Wallace
|
Mattew Kolesky
|
|||
U11 Scarlets
|
Div 3
|
NSR Sat 11.00
|
Damian Coyle
|
Paul Murphy
|
|||
U11 Royals
|
Div 4
|
NSR Sat 11.00
|
Graham Halewood
|
Tony Heard
|
|||
U12 Royals
|
Super League
|
NSR Sat 13.00
|
Gary Marshall (IT & Web)
|
Charlie Holmes
|
Matt Bryan
|
||
U12 Blues
|
Div 2
|
NSR Sat 13.00
|
Steve Wallace
|
Nic Jones
|
|||
U12 Reds
|
Super League
|
NSR Sat 13.00
|
Mike Watson
|
Mike Goodall
|
|||
U12 Scarlets
|
Div 3
|
NSR Sat 13.00
|
Paul Davis
|
Ken Quinn
|
|||
U12 Stripes
|
Div 4
|
NSR Sat 13.00
|
Graeme Mc Kenzie
|
Dan Thompson
|
|||
U12 Others
|
Neil Hargrove
|
||
Darryl Folkes
|
|||
Max Barford
|
|||
U13 Reds
|
Championship
|
UoW Tue 18.30 floodlit grass
|
Alex Duncan (Fixtures Sec)
|
James Deacon
|
Dominic Dalli
|
||
U13 Blues
|
Championship
|
UoW Tues 18.30 1/3 sand astro
|
Brian Puffer
|
Ben Hart
|
Bob Marassa
|
||
U13 Scarlets
|
Div 2
|
UoW Tues 18.30 1/3 sand astro
|
John Hanrahan
|
Ian Robinson
|
Terry Goodson
|
||
U13 Royals
|
Div 3
|
UoW Tues 18.30 1/3 sand astro
|
Michael Yohannes
|
Matt Aldis
|
Steve Garry
|
||
U14 Royals
|
Div 3
|
Christ’s Sat 11.00
|
Jonathan Briggs
|
Kevin Fowler
|
Dave Parker
|
||
Ray Foulkes
|
|||
Jubi Evangelista
|
|||
U14 Reds
|
Super League
|
Christ’s Sat 12.00
|
Mark Fitch
|
James Deacon
|
Reuben d’Souza
|
||
U15
|
Div 2
|
Rocks Lane Wed 19.00
|
John Hamilton Hunt
|
Elliot Taylor
|
Marco Rossi
|
||
U15 Colts
|
Div 3
|
UoW Wed 18.30 floodlit grass
|
Hywel Davies (H&S)
|
Matt Aldis
|
Bob Sime
|
||
U16 Colts
|
Div 3
|
UoW Wed 20.00 floodlit grass
|
Claire Vollum
|
Simon Stepney
|
|||
George Parker
|
|||
U17
|
Div 3
|
UoW Thu 18.30 1/2 sand astro
|
Dave Jones
|
James Deacon 07525 619947 |
Ian Lovatt
|
||
U18
|
Div 1
|
UoW Sat 10.30 boat house
|
Andy Becker (Comms)
|
James Deacon
|
Jeff van de Eems
|
||
U18 Hyenas
|
Div 2
|
UoW Sat 10.30 boat house
|
Vaughan Evans
|
Mike Currey
|
|||
Girls U5-U11
|
NSR Sat 11.00
|
Jonathan Moore
|
|
KPR Adults
|
Dave Cree
|
||
KPR Veterans
|
Mike Thexton
|